Kontrolinis bėgimas moksleiviams vyko Kleboniškio miške


Birželio 6 dieną Kleboniškio miške (Kaunas) vyko Lietuvos jaunių, jaunučių ir jaunimo orientavimosi sporto rinktinių kandidatų krosas. Visi dalyviai savo jėgas pasitikrino 4 ir 8 km distancijose, atitinkamai pagal savo amžiaus grupę.

Vaikinų iki 20 metų grupėje greičiausias buvo kaunietis Paulius Saulėnas iš SM „Gajos“. Jis 8 km distanciją įveikė per 28 min. 46 sek. Antrą vietą užėmė Rokas Lipnickas taip pat iš SM Gajos (29:22 min.). Trečias buvo Vilniaus „Ąžuolo“ atstovas Pranas Germanavičius (29:36 min.).

Bendraamžių merginų grupėje greičiausia buvo taip pat Kauno SM „Gajos“ atstovė Ugnė Gineikaitė (33:44 min.). Antrą vietą užėmė Vilniaus „Ąžuolo“ atstovė Kastė Rutkauskaitė (34:53 min.). Trečią vietą užėmė Akvilė Bartkevičiūtė (37:09 min.).

Iki 18 metų grupėje greičiausias ir bendroje įskaitoje antras buvo Rokas Barauskas (29:17 min.) iš „Arboro“, Krekenavos gimnazijos. Tarp merginų greičiausia buvo Ugnė Liegutė iš Kauno SM „Gajos“ (35:50 min.).

Vaikinų iki 16 metų grupėje greičiausią laiką užfiksavo Andojas Lapinskas iš Vilniaus „Perkūno“ klubo, Vilniaus miesto sporto centro. Jis distanciją įveikė per 31 min. 21 sek. Merginoms iki 16 metų grupėje reikėjo įveikti 4 km distanciją. Greičiausiai parbėgo Gabrielė Tirlikaitė iš Jurbarko, „Karšuvos“ orientavimosi sporto klubo.

Šis kontrolinis bėgimas buvo atrankinės varžybos į Europos jaunių ir jaunučių čempionatą Bulgarijoje, pasaulio jaunimo čempionatą ir jaunimo Jukolą.

Rezultatai