J. Traubaitė tarptautinėse varžybose Norvegijoje buvo 4-ta

Judita Traubaitė

Donato Lazausko nuotr.

Norvegijos pietinėje dalyje Oplande šeštadienį startavo Šiaurės šalių jaunimo orientavimosi sporto slidėmis varžybos, kuriose dalyvavo ir keturi Lietuvos jaunimo rinktinės atstovai. Šeštadienį vidutinėje distancijoje merginų iki 18 metų grupėje Judita Traubaitė užėmė 4-tą vietą.

Lietuvė 6,1 km distanciją įveikė per 40 min. 31 sek. ir atsiliko nuo lyderės suomės Maria Hoskari 1 min. 35 sek. Šioje amžiaus grupėje taip pat startavusi Justė Umbrasaitė buvo 10-ta (47:08 min.).

Vaikinų iki 20 metų grupėje startavęs vienintelis Lietuvos atstovas Ignas Ambrazas užėmė 9-tą vietą, 6,1 km distanciją įveikęs per 39 min. 11 sek. Nuo lyderio suomio Elmeri Toivanen jis atsiliko 7 min. 48 sek. Merginų grupėje taip pat dominavo Suomijos slidininkės, pirmoji buvo Liisa Nenonen. Miglė Sušinskaitė lyderei nusileido beveik 13 min. ir tarp bendraamžių užėmė 10-tą vietą.

Rytoj varžybos tęsis ilgosios distancijos rungtimi.