Europos čempionate Lietuvos jaunių komanda – 11-ta

Miglė Sušinskaitė

Organizatorių nuotr.

Slovakijoje Europos jaunučių ir jaunių čempionatas baigėsi estafetės rungtimi. Geriausiai tarp Lietuvos komandų pasirodė merginų trijulė: Judita Traubaitė, Miglė Sušinskaitė ir Kotryna Stančiūtė, kurios merginų iki 18 metų grupėje užėmė 11-ą vietą.

2 val. 1 min. 55 sek. – toks Lietuvos merginų suminis estafetės rezultatas. Nuo lyderių šveicarių (Suri Suter, Elena Pezzati, Eliane Deininger) jos atsiliko 17 min. 40 sek. Antros buvo austrės, o trečios – švedės.

Lietuvos vaikinų iki 18 metų komanda užėmė 13-ą vietą. Pranas Germanavičius, Algirdas Daukšys ir Romas Bazelis užfiksavo 2 val. 9 min. 2 sek. rezultatą. Čempionatą laimėjo prancūzų trijulė kartu su Alexandre Vergnaud, Pierre Erbland ir Elias Guilhem. Auksą iškovoję sportininkai estafetę įveikė per 1 val. 45 min. 45 sek.

Jaunučių grupėje merginos užėmė 16-ą vietą. Austė ir Justė Skaisgirytės bei Ugnė Liegutė estafetės rungties laiką užfiksavo 2 val. 32 min. 43 sek. Lietuvos vaikinų komanda buvo diskvalifikuota.