Lietuvos naktiniame čempionate – Indrės Valaitės ir Jono Vytauto Gvildžio pergalė

Penktadienį Jurbarke vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas naktinėje trasoje, kuriame jėgas išmėgino per 120 dalyvių.

Vyrų grupėje čempionu tapo Jonas Vytautas Gvildys (Kauno „Medeina“/Kauno sporto mokykla „Gaja“), 8,7 kilometrų su 28 kontroliniais punktais trasą įveikęs per 44 min. 30 sek. Tai jau penktasis Jono aukso medalis, šiemet iškovotas Lietuvos čempionatuose. Prieš tai jis nugalėjo labai ilgos ir ilgos trasų, sprinto bei kartu su komandos draugais sprinto estafečių varžybose.

Sidabro medalis atiteko Henrikui Paužui (Alytaus „Dainava“), atsilikusiam 4 min. 2 sek. Trečiąją vietą užėmė Paulius Vidžiūnas (Šiaulių „Sakas“), čempionui nusileidęs 7 min. 33 sek.

Moterų elito grupėje čempione tapo Indrė Valaitė (Vilniaus „Ąžuolo“ klubas), trasoje sugaišusi 48 min. 6 sek. Atsilikusi 2 min. 2 sek. antrąją vietą užėmė Vesta Ambrazaitė (Šiaulių „Sakas“), o trečiąją – Reda Velde (Vilniaus „Ąžuolas“), pralaimėjusi 4 min. 12 sek. Moterys turėjo įveikti 6,7 kilometro su 20 kontrolinių punktų trasą.