Šiaulių „Igtisa” ir Prienų „Šilas” – Lietuvos čempionai estafečių trasoje

Prienų "Šilo" merginų finišas: Indrė Beliūnė, Milda Radzivonaitė ir Deimantė Motiejūnaitė

Šeštadienį Šilėnų miške paaiškėjo stipriausi Lietuvos klubai estafečių varžybose.

Vyrų elito grupėje antrus metus iš eilės aukso medalius iškovojo Šiaulių „Igtisos” komanda – Modestas Bacys, Martynas Tirlikas ir Vilius Aleliūnas. Igtisos orientacininkai trijų etapų estafečių trasą įveikė per 2 val. 10 min. 46 sek. ir 1 min. 48 sek. aplenkė antrąją vietą užėmusią Alytaus „Dainavos” komandą – Mindaugą Stulgį, Henriką Paužą ir Donatą Stulgį. Trečiąją vietą užėmė Vilniaus „Ąžuolo” klubo komanda – Martynas Germanavičius, Ruslanas Pogorelovas ir Tomas Kuzminskis (+8:29).

Vyrų grupėje startavo 21 komanda.

Moterų elito grupėje čempionėmis tapo Prienų „Šilo“ komanda – Deimantė Motiejūnatė, Indrė Beliūnė ir Milda Radzivonaitė, trasoje užtrukusios 2 val. 37 min. 17 sek. Antrąją vietą užėmė Kauno „Medeina“ – Giedrė Krasauskė, Eglė Dambrauskaitė ir Teklė Emilija Gvildytė (+5:39). Bronzos apdovanojimus iškovojo Panevėžio „Lėvens“ klubo sportininkės – Adrija Atgalainė, Sandra Lukošienė ir Gedvilė Diržiūtė (+17:15).