Lietuvos komanda sprinto estafečių varžybose užėmė 12 vietą

Švedijoje prasidėjusiame Pasaulio orientavimosi sporto čempionate sekmadienį vyko sprinto estafečių varžybos.

Lietuvos komanda – Aušrinė Kutkaitė, Jonas Vytautas Gvildys, Vilius Aleliūnas ir Teklė Emilija Gvildytė – trasoje užtruko 56 min. 9 sek. ir pralaimėję nugalėtojams 3 min. 34 sek. užėmė 12 vietą.

Antrus metus iš eilės Pasaulio čempionais tapo Danijos sportininkai – Cecilie Friberg Klysner, Tue Lassen, Soren Bobach ir Maja Alm (52:35). Sidabro medalius iškovojo Šveicarijos orientacininkai –Rahel Friederich, Florian Howald, Martin Hubmann ir Judith Wyder, atsilikę 16 sek. Bronzos apdovanojimai atiteko varžybų šeimininkams švedams – Lina Strand, Gustav Bergman, Jonas Leandersson ir Helena Jansson (+1:01).

Sprinto estafečių varžybose startavo 31 komanda, sudaryta iš dviejų moterų ir vyrų. Moterys turėjo įveikti 3,4 kilometro su 14 kontrolinių punktų trasą, o vyrai – 3,7 kilometro su 14 kontrolinių punktų trasą.

Pirmadienį čempionate numatyta poilsio diena, o trečiadienį vyks vidutinės trasos varžybos.