Virginija Gvildienė iškovojo bronzos apdovanojimą Pasaulio veteranų čempionate

Nuotrauka: WMOC2016

Estijoje baigėsi Pasaulio veteranų orientavimosi sporto čempionatas, kuriame varžėsi ir gausus būrys lietuvių.

Paskutiniąją čempionato dieną vykusiose ilgos trasos finalinėse varžybose moterų W60 grupėje bronzos medalį iškovojo Virginija Gvildienė (Kauno „Medeina”).

Vyrų M45 grupėje šalia nugalėtojų pakylos liko Edgaras Voveris (Vilniaus „Ąžuolas”), užėmęs 4 vietą.

Vyrų M60 grupėje Antanas Paužas (Alytaus „Dainava”) užėmė 5 vietą.

Moterų W35 grupėje Reda Velde (Vilniaus „Ąžuolas”) užėmė 6-ą, o Agnė Paspirgėlytė (Alytaus „Dainava”) – 10 vietą.

Moterų W55 grupėje Danutė Vilkelienė (Panevėžio „Lėvuo”) finišavo 7 vietoje.

Ilgos trasos rezultatai.

Prieš tai vykusiose sprinto finalinėse varžybose Talino senamiestyje geriausiai iš lietuvių pasirodė Edgaras Voveris (Vilniaus „Ąžuolas”), užėmęs 7 vietą vyrų M45 grupėje.

Moterų W60 grupėje Virginija Gvildienė (Kauno „Medeina”) užėmė 9 vietą, o Jūratė Ulevičienė (Vilniaus „Labirintas”) – 10 vietą moterų W65 grupėje.