Robertas Stankevič užėmė 6 vietą Europos orientavimosi sporto takais čempionate

Čekijoje kartu su Europos orientavimosi sporto čempionatu vyko ir Europos orientavimosi sporto takais čempionatas.

Pirmąją varžybų dieną vykusiose estafečių varžybose Open grupėje Lietuvos komanda – Andrius Jovaiša, Egidijus Kukenys ir Robertas Stankevič – užėmė 17-ą vietą. Nugalėjo Italijos komanda, aplenkusi Švedijos ir Slovakijos komandas.

Para grupėje Lietuvos komanda – Borisas Gavrilovas, Laima Lažinskienė ir Tadeuš Šimkovič – liko 8 vietoje. Nugalėjo Švedijos komanda, aplenkusi Čekijos ir Rusijos komandas.

Pirmą kartą į varžybų programą įtrauktoje estafečių rungtyje dalyvavo 34 komandos iš 16 šalių (26 Open ir 8 Para grupėje).

Estafečių rezultatai.

PreO rungties Open grupėje puikiai pasirodė Robertas Stankevič, užėmęs 6-ą vietą (42 tšk. + 69 sek.). Nugalėjo švedas Stig Gerdtman (45 tšk. +156 sek.), aplenkęs norvegą Martin Jullum (45 tšk. + 326 sek.) ir švedą Jens Andersson (44 tšk. + 153 sek.).

Andrius Jovaiša užėmė 36-ą (39 tšk. + 127 sek.), Egidijus Kukenys – 55-ą (37 tšk. + 356 sek.), o Almas Matulaitis – 88-ą vietą (12 tšk. + 404 sek.) tarp 88 startavusių dalyvių.

Para grupėje Laima Lažinskienė užėmė 9 vietą (32 tšk. + 212 sek.). Pirmąsias dvi vietas užėmė Švedijos atstovai Ola Jansson (42 tšk. + 161 sek.) ir Michael Johansson (40 tšk. + 138 sek.). Trečiąją vietą iškovojo ukrainietis Vladyslav Vovk (39 tšk. + 180 sek.).

Borisas Gavrilovas užėmė 18-ą (28 tšk. + 302 sek.), o Tadeuš Šimkovič – 31-ą vietą (23 tšk. + 322 sek.) tarp 39 startavusių dalyvių.