Pasaulio taurės etapo mišriose estafetėse lietuviai užėmė 10 vietą

Ramunė Arlauskienė

2015 m. Pasaulio čempionatas

Prancūzijoje mišrių estafečių varžybomis baigėsi pirmasis šio sezono orientavimosi sporto kalnų dviračiais Pasaulio taurės etapas.

3 etapų (iš kurių bent viename turi startuoti moteris) estafetėse varžėsi 29 komandos.

Nugalėjo varžybų šeimininkų, Prancūzijos komanda – Gaelle Barlet, Yoann Garde ir Baptiste Fuchs, trasoje užtrukę 2 val. 44 min. 38 sek.

Antrąją vietą užėmė Rusijos komanda – Svetlana Poverina, Valeriy Gluhov ir Anton Foliforov (+0:58), o trečiąją – Suomijos trijulė – Ingrid Stengard, Jussi Laurila ir Pekka Niemi (+3:54).

Lietuvių pirmoji komanda – Ramunė Arlauskienė, Šarūnas Dmukauskas ir Jonas Maišelis – finišavo 10-oje vietoje, nuo nugalėtojų atsilikę 14 min. 32 sek.

Antroji Lietuvos komanda – Algirda Zaliauskaitė, Regimantas Kavaliauskas ir Petras Andrašiūnas – užėmė 15-ą vietą (+24:33).

Trečioji komanda – Asta Šimkonienė, Nojus Kalvaitis ir Tautvydas Žilinskas – buvo diskvalifikuota.