Pasaulio taurės etapo vidutinėje trasoje lietuviai nežibėjo, veteranės iškovojo medalius

Šeštadienį antrajame orientavimosi sporto slidėmis Pasaulio taurės etape vyko vidutinės trasos varžybos, kuriose vėl stipriausi buvo Švedijos sportininkai.

Moterų grupėje antrąją pergalė iškovojo Tove Alexandersson (33:23), aplenkusi rusę Mariya Kechkina (+0:57) ir suomę Mira Kaskinen (+2:02).

Gabrielė Andrašiūnienė šįkart užėmė 22-ą vietą (+7:33).

Moterys turėjo įveikti 6,1 km ilgio trasą su 11 kontrolinių punktų.

Vyrų grupėje, kaip ir vakar, nugalėjo švedas Erik Rost (34:32), aplenkęs suomį Ville Petteri Saarela (+0:43) ir norvegą Lars Moholdt (+0:54)

Iš lietuvių geriausiai pasirodė Regimantas Kavaliauskas užėmęs 38-ą (+11:48). Rokas Vaitkus užėmė 39-ą (+11:51), Andrej Gerasimov – 45-ą (+14:01), Aidas Žigilėjus – 49 vietą (+18:58), o Ignas Ambrazas buvo diskvalifikuotas.

Vyrai turėjo įveikti 7,1 km ilgio trasą su 13 kontrolinių punktų.

Rezultatai.

Taip pat paaiškėjo Pasaulio veteranų čempionato prizininkai vidutinėje trasoje.

Susumavus dviejų dienų rezultatus, W35 grupėje sidabro apdovanojimą iškovojo Asta Januškevičienė, o bronzos – Dalia Siudikienė!

Tadas Kazlauskas M35 grupėje užėmė 6-ą, Remigijus Masilionis M45 grupėje – 7-ą, o Andrėjus Gumenikovas – M50 grupėje – 8-ą vietą.