Antrasis Pasaulio taurės etapas prasidėjo sprinto varžybomis

Vokietijoje prasidėjo antrasis orientavimosi sporto slidėmis Pasaulio taurės etapas.

Šiandien vykusiose sprinto varžybose tiek moterų, tiek vyrų grupėje nugalėjo Švedijos sportininkai.

Moterų grupėje pirmąją vietą iškovojo Tove Alexandersson (18:36), aplenkusi ruses Mariya Kechkina (+0:18) ir Alena Trapeznikova (+0:33).

Vienintelė šiame etape startuojanti lietuvė Gabrielė Andrašiūnienė užėmė 20-ą vietą (+3:30).

Moterys turėjo įveikti 3,1 km ilgio trasą su 12 kontrolinių punktų.

Vyrų grupėje nugalėjo švedas Erik Rost (16:45), aplenkęs bulgarą Stanimir Belomazhev (+0:13) ir suomį Ville Petteri Saarela (+0:21).

Lietuviai šį kartą tarp 30 stipriausiųjų nepateko.
Regimantas Kavaliauskas užėmė 32-ą (+4:05), Rokas Vaitkus – 33-ą (+5:27), Andrej Gerasimov – 35-ą (+6:20), Ignas Ambrazas 36-ą (+6:34), o Aidas Žigilėjus – 47 vietą (+8:40).

Vyrai turėjo įveikti 3,4 km ilgio trasą su 14 kontrolinių punktų.

Rezultatai.

Tuo pačiu metu vykstančiame Pasaulio veteranų čempionate, šiandien vidutinėje trasoje geriausiai pasirodė Asta Januškevičienė, W35 grupėje užimanti trečiąją vietą. Nuo Astos tik 16 sek. atsilieka ir 4-ą vietą užima Dalia Siudikienė.

Medalių savinininkai paaiškės ryt, įveikus kitą vidutinę trasą ir susumavus dviejų dienų rezultatus.