Struktūra

Prezidentas

Donatas Kazlauskas

Tel. +370 698 01002 / El. paštas: donatas@orienteering.lt


Generalinis sekretorius

Rimantas Serva

Tel. +370 618 18029 / El. paštas: rimantas@orienteering.lt


Viceprezidentai

Darius Sadeckas

Tel. +370 699 37127 / El. paštas: darius@orienteering.lt

Lina Balčiūnaitė

Tel. +370 650 64764 / El. paštas: lina@orienteering.lt

Justinas Liubinskas

Tel. +370 614 93982 / El. paštas: justinas@orienteering.lt


Vykdantysis direktorius

Vilius Aleliūnas

Tel. +370 620 24554 / El. paštas: vilius@orienteering.lt


Komunikacijos vadovas

Patricija Babrauskaitė

Tel. +370 615 68995 / El. paštas: patricija@orienteering.lt


Komitetai


Orientavimosi sporto bėgte komitetas

Laimonas Čaplikas (komiteto pirmininkas)

Tel. +370 687 19915 / El. paštas: laimis@ubnt.com

Simonas Krėpšta

Tel. +370 614 22828 / El. paštas: skrepsta@gmail.com

Dainoras Saunorius

Tel. +370 656 26261 / El. paštas: dainoras@igtisa.lt

Indrė Valaitė

Tel. +370 678 20113

Giedrius Valantinas

Tel. +370 612 60 777 / El. paštas: Giedrius.valantinas@gmail.com


Orientavimosi sporto kalnų dviračiais komitetas

Ramunė Arlauskienė (komiteto pirmininkas)

Tel. +370 699 14973 / El. paštas: ramune.arlauskiene@spaineta.lt

Petras Andrašiūnas

Tel. +370 650 43858 / El. paštas: petras@silva.lt

Regimantas Kavaliauskas

Tel. +370 612 62070 / El. paštas: regimantaskav@gmail.com

Šarūnas Dmukauskas

Tel. +370 686 19777 / El. paštas: sarunas.dmukauskas@gmail.com

Julius Juodišius

Tel. +370 611 34525 / El. paštas: julius@porteris.com


Orientavimosi sporto slidėmis komitetas

Regimantas Januskevičius (komiteto pirmininkas)

Tel. +370 613 25557 / El. paštas: lazeriai01@gmail.com

Rolandas Bačkys

Tel. +370 686 67057 / El. paštas: rolandas.backys@gmail.com

Gabrielė Andrašiūnienė

Tel. +370 673 87464 / El. paštas: keinaite@gmail.com

Ramunė Arlauskienė

Tel. +370 699 14973 / El. paštas: ramune.arlauskiene@spaineta.lt

Jolanta Šulčienė

Tel. +370 681 90016 / El. paštas: jolanta.sulciene@gmail.com


Orientavimosi sporto takais komitetas

Andrius Jovaiša (komiteto pirmininkas)

Tel. +370 687 88771 / El. paštas: andrius.jovaisa@gmail.com

Evaldas Liekmanis

Tel. +370 606 04719 / El. paštas: liekmanis@gmail.com


Moksleivių ir jaunimo komitetas 

Vilius Aleliūnas (komiteto pirmininkas)

Tel. +370 62024554 / El. paštas: vilius@aleliunas.lt

Simonas Krėpšta

Tel. +370 614 22828 / El. paštas: skrepsta@gmail.com

Aušra Bartkevičienė

Tel. +370 621 57868 / El. paštas: ausra.bartkeviciene@gmail.com

Eglė Staišiūnienė

Tel. +370 682 20787 / El. paštas: egle.staisiuniene@ef.vu.lt

Gabija Ražaitytė

Tel. +370 675 49837 / El. paštas: grazaityte@gmail.com

Algirdas Bartkevičius

Tel. +370 601 53544 / El. paštas: Abartkuss@gmail.com


Veteranų komitetas

Jonas Vilkelis (komiteto pirmininkas)

Tel. +370 686 15551 / El. paštas: jon.vilkelis@gmail.com

Irina Misiūnienė

Tel. +370 685 44020

Kostas Dūda

Tel. +370 698 82328

Audrius Smilgius

Tel. +370 699 94400

Arimantas Petukas

Tel. +370 687 73519


Žemėlapių komitetas

Egidijus Kukenys (komiteto pirmininkas)

Tel. +370 699 48618 / El. paštas: egidijus@meridianus.lt

Vitalijus Paulauskas

Tel. +370 699 92230 / El. paštas: vitalijus.paulauskas@protektor.lt

Edvardas Baleišis

Tel. +370 610 32435 / El. paštas: edvardas.baleisis@briedis.lt


Revizijų ir etikos komisija

El. paštas: etika@orienteering.lt

Jurgis Rubaževičius (komiteto pirmininkas)

Tel. +370 614 99001

Donatas Mickus

Tel. +370 685 52966

Kęstutis Jokubauskis

Tel. +370 698 46402