Struktūra

Prezidentas

Donatas Kazlauskas

Tel. +370 698 01002 / El. paštas: donatas@orienteering.lt


Generalinis sekretorius

Rimantas Serva

Tel. +370 618 18029 / El. paštas: rimantas@orienteering.lt


Viceprezidentai

Darius Sadeckas

Tel. +370 699 37127 / El. paštas: darius@orienteering.lt

Lina Balčiūnaitė

Tel. +370 650 64764 / El. paštas: lina@orienteering.lt

Justinas Liubinskas

Tel. +370 614 93982 / El. paštas: justinas@orienteering.lt


Vykdantysis direktorius

Vilius Aleliūnas

Tel. +370 620 24554 / El. paštas: vilius@orienteering.lt


Komunikacijos vadovas

Patricija Babrauskaitė

Tel. +370 615 68995 / El. paštas: patricija@orienteering.lt


Komitetai


Orientavimosi sporto bėgte komitetas

El. paštas: begte@orienteering.lt

Rolandas Bačkys (komiteto pirmininkas)

Tel. +370 686 67057

Simonas Krėpšta

Tel. +370 614 22828

Giedrius Valantinas

Tel. +370 612 60 777

Sandra Paužaitė

Tel. +370 687 30232


Orientavimosi sporto kalnų dviračiais komitetas

El. paštas oskd@orienteering.lt

Ramunė Arlauskienė (komiteto pirmininkas)

Tel. +370 699 14973

Petras Andrašiūnas

Tel. +370 650 43858

Regimantas Kavaliauskas

Tel. +370 612 62070

Šarūnas Dmukauskas

Tel. +370 686 19777

Julius Juodišius

Tel. +370 611 34525


Orientavimosi sporto slidėmis komitetas

El.paštas oss@orienteering.lt

Regimantas Januskevičius (komiteto pirmininkas)

Tel. +370 613 25557

Rolandas Bačkys

Tel. +370 686 67057

Gabrielė Andrašiūnienė

Tel. +370 673 87464

Ramunė Arlauskienė

Tel. +370 699 14973

Jolanta Šulčienė

Tel. +370 681 90016


Orientavimosi sporto takais komitetas

El.paštas trail@orienteering.lt

Andrius Jovaiša (komiteto pirmininkas)

Tel. +370 687 88771

Evaldas Liekmanis

Tel. +370 606 04719


Moksleivių ir jaunimo komitetas 

El.paštas jaunimas@orienteering.lt

Vilius Aleliūnas (komiteto pirmininkas)

Tel. +370 62024554

Simonas Krėpšta

Tel. +370 614 22828

Aušra Bartkevičienė

Tel. +370 621 57868

Eglė Staišiūnienė

Tel. +370 682 20787

Gabija Ražaitytė

Tel. +370 675 49837

Algirdas Bartkevičius

Tel. +370 601 53544


Veteranų komitetas

El.paštas veteranai@orienteering.lt

Jonas Vilkelis (komiteto pirmininkas)

Tel. +370 686 15551

Irina Misiūnienė

Tel. +370 685 44020

Kostas Dūda

Tel. +370 698 82328

Audrius Smilgius

Tel. +370 699 94400

Arimantas Petukas

Tel. +370 687 73519


Žemėlapių komitetas

El.paštas zemelapiai@orienteering.lt

Egidijus Kukenys (komiteto pirmininkas)

Tel. +370 699 48618

Vitalijus Paulauskas

Tel. +370 699 92230

Edvardas Baleišis

Tel. +370 610 32435


Revizijų ir etikos komisija

El. paštas: etika@orienteering.lt

Jurgis Rubaževičius (komiteto pirmininkas)

Tel. +370 614 99001

Donatas Mickus

Tel. +370 685 52966

Kęstutis Jokubauskis

Tel. +370 698 46402