IŠMOK orientuotis

Pirmą kartą girdintiems apie orientavimosi sportą – tai puikus būdas praleisti laiką gamtoje ar atrandant nematytus miesto užkampius. Tai ne tik fizinių pajėgumų reikalaujantis sportas, tai ir mankšta protui. Daugelis orientavimosi sportą bėgte įvardija kaip: „Bėgimas žaidžiant šachmatais”.

Ateik ir patirk tai!

Kaunas

Lietuvos Orientavimosi Sporto Federacija (LOSF) kartu su orientavimosi sporto klubu „Takas“ Kaune kviečia į nemokamas orientavimosi sporto treniruotes suaugusiems. Užsiėmimuose supažindinsime su sportinio žemėlapio ženklais, išmokysime naudotis kompasu ir smagiai praleisime laiką gamtoje!

Treniruočių pradžia – 18 val., treniruotės trukmė 1,5 val.

Projektą finansuoja Kauno miesto savivaldybės programa „Iniciatyvos Kaunui“.

Tvarkaraštis:

 

VILNIUS

Registracija į artimiausią treniruotę: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdghPx6H2amWAzUmOMvR7Px3ExaSTsqtbrIaD0CW8n487fPfw/viewform

Treniruočių planas:

1. Spalio 28d. sekmadienį 11.30 val. Vingio parke prie estrados 

2.Lapkričio 4d. sekmadienį 11.30 val. Antakalnis prie MKIC bibliotekos 

3.Lapkričio 11d. sekmadienį 11.30 val. prie Jeruzalės progimnazijos

4.Lapkričio 18d. sekmadienį 11.30 val. Senamiestyje prie pagrindinių VU rūmų 

5.Lapkričio 24d. šeštadienį 11.30 val. LOSF būstinėje 

6.Gruodžio 2d. sekmadienį 11.30 val. Kalnų parkas prie estrados

7.Gruodžio 8d. šeštadienį 11.30 val. Naujininkuose

8.Gruodžio 15d. šeštadienį 11.30 val. LOSF būstinėje 

9.Gruodžio 22d. šeštadienį 11.30 val. Jomanto parkas

Visada svajojai mokėti suprasti žemėlapį ir orientuotis?

Orientavimosi sporto treniruotės Vilniuje  suaugusiems Nemokamos!

Lietuvos Orientavimosi Sporto Federacija kartu su orientavimosi sporto klubu „Ąžuolas“ Vilniuje vykdo projektą „Išmok orientuotis“.

Tereikia užsivilkti sportinę aprangą ir ateiti į treniruotę, kurios metu dalyviai bus supažindinami su sutartiniais orientavimosi sporto žemėlapyje naudojamais ženklais, mokomi naviguoti vietovėje su žemėlapiu bei kompasu. Be viso to dalyviams bus atskleidžiamos įvairios orientavimosi sporto subtilybės. Taip pat pastoviai lankant treniruotes vyks nuoseklus įvairių orientavimuisi reikalingų gebėjimų ugdymas bei palaikomi jau įgyti įgūdžiai.

Kiekvieną kartą (išskyrus lapkričio 24d. bei gruodžio 15d.) bus paruoštos viena ar kelios orientavimosi sporto trasos, kurias dalyviai galės įveikti, atsižvelgiant į savo pajėgumą. Visos treniruotės trukmė apie 1,5 – 2 valandos. Svarbiausia treniruotei prasidėjus jau būti apsivilkus esamam orui tinkamą sportinę aprangą ir turėti kuo šiltai po treniruotės persirengti.

Lapkričio 24 ir gruodžio 15 dienomis vyks teoriniai užsiėmimai. Jų metu bus pristatyta orientavimosi sporto istorija, aktualijos. Taip pat bus analizuojamos įveiktos trasos, atliekami įvairūs mentaliniai pratimai padedantys kelti savo orientavimosi lygį.

Organizatoriams norint numatyti bent apytikslį dalyvių skaičių reikalinga trumpa registracija į ateinančią treniruotę, spausk čia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdghPx6H2amWAzUmOMvR7Px3ExaSTsqtbrIaD0CW8n487fPfw/viewform

Kol kas treniruočių planas skelbiamas iki naujųjų metų, daugiau informacijos apie 2019-ųjų metų datas – netrukus.

Projekto dalyviams siūlome prisijungti prie grupės, kurioje skelbiama įvairi naudinga informacija, taip pat tai gali būti erdvė jūsų klausimams, pastebėjimams išsakyti:
https://www.facebook.com/groups/1151450495059358/

 

Iki susitikimo!