Treneriai

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (sporto skyrius)
Filaretų g. 17, LT-01207 Vilnius, tel. 8 5 215 4329, faks. 8 5 215 4576
(pagrindinė būstinė Žirmūnų 1b, Vilnius)
www.lmnsc.lt
Tomas Stankevičius 8 5 215 4329 tomas.stankevicius@lmnsc.lt
8 687 11142 tomassta@gmail.com
VšĮ Alytaus sporto ir rekreacijos centras
Naujoji g. 52, LT-62381 Alytus, tel./faksas 8 315 51978
sportas@asrc.lt arunas@asrc.lt
Antanas Paužas 8 614 85948 pauzasa@gmail.com
Vytautas Tamulionis 8 614 89699 tamulionis.vytautas1@gmail.com
Jurbarko kūno kultūros ir sporto centras
Lauko g. 17, LT-74157 Jurbarkas, tel./faksas 8 447 72536
jurbarkosportas@gmail.com
Audrius Tirlikas 8 656 50664 audrius.tirlikas@gmail.com
Kauno miesto sporto mokykla “Gaja”
Partizanų 180, LT-51436 Kaunas, tel. 8 37 423 479
smgaja@gmail.com
Algimantas Dambrauskas 8 604 07977 algis.dambrauskas@gmail.com
Aušra Bartkevičienė 8 621 57868 ausra.bartkeviciene@gmail.com
Aušra Sidaravičienė 8 682 86524 ausrasid@gmail.com
Devis Žilovas 8 685 84685 devis@piksarta.lt
Genovaitė Dambrauskienė 8 678 39386 genovaited@gmail.com
Irina Misiūnienė 8 685 44020 irina.misiuniene@gmail.com
Janė Farmonikaitė 8 610 23384 janytefarm@gmail.com
Jolanta Saulėnienė 8 600 80241 jolantasau@gmail.com
Lina Čečinaitė 8 657 51422 linacecinaite@inbox.lt
Pranas Mockus 8 699 91560 p.mockus@gmail.com
Klaipėdos OSK “O! Klaipėda”
Ričardas Tėvelis 8 611 33104 rtevelis@gmail.com
Marijampolės moksleivių kūrybos centras
Lietuvininkų g. 18, Marijampolė, tel./faksas 8 343 54827
mmkc@takas.lt
Gintautas Ūsas 8 676 14527 gintautasusas@gmail.com
Rūta Čepaitienė 8 676 08009 rutacep@gmail.com
Neringos sporto mokykla
Lotmiškio g. 2, LT-93121 Neringa, tel./faksas  8 469 52828
norbertas.airosius@nsportmok.lt
Egidijus Pilybas 8 611 58989 pilybase@yahoo.com
Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras
Liepų al. 4, LT-35141 Panevėžys, tel./faksas 8 45 587 506
sportas@panevezys.lt
Algirdas Šalkausakas 8 611 16911 algsalkauskas@gmail.com
Vilma Rudzenskaitė 8 686 57268 vilma.rudzensk@gmail.com
Panevėžio rajono Krekenavos M. Antanaičio gimnazija
Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, 8 45 593 283
rastine@kmag.lt alvidas.savickas@panrs.lt
Vytas Dulius 8 687 33316 vytas.dulius@gmail.com
Plungės sporto ir rekreacijos centras
Parko g. 1, LT-90117 Plungė, tel./faksas 8 448 72488
sportorc@plunge.lt
Jolita Domarkienė 8 650 26340 okversme@gmail.com
Danutė Zaleskienė 8 615 79162 dzaleskien@gmail.com
Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centras
Birutės g. 7, LT-59139 Prienai, tel./faksas 8 319 60053
prienusportas@yahoo.com
Audrius Deltuva 8 685 82415 audriusdel@gmail.com
Kristina Sukockyte 8 685 82388 kristina785@gmail.com
Šiaulių jaunųjų turistų centras
Rygos g. 36, Šiauliai, tel. 8 41 399 782, tel./faksas 8 41 523 991
sjtc@splius.lt
Artūras Gapšys 8 687 02053 a.gapsys@inbox.lt
Daugirdas Stonys 8 662 50450 daugirdas.stonys@gmail.com
Evaldas Liekmanis 8 606 04719 evaldasl@splius.lt
Genovaitė Beleckaitė 8 699 52392 genovab@gmail.com
Nerijus Vidžiūnas 8 685 61047 nerijus@silva.lt
Romualdas Veršinskas 8 686 74703 romualdasver@gmail.com
Šilalės rajono sporto mokykla
J.Basanavičiaus g. 4, LT-75136 Šilalė, tel./faksas 8 449 74388, 8 614 36259
silalessm@gmail.com
Eugenijus Mikšys 8 672 07832 emi@takas.lt
Vilniaus miesto sporto centras
Vytenio g. 6, LT-03113 Vilnius, tel./faksas 8 5 210 2266
individualios@vilnius.lt
Aušra Stankevičienė 8 629 59848 ausrastank@gmail.com
Eglė Staišiūnienė 8 682 20787 egle.staisiuniene@ef.vu.lt
Jolanta Šulčienė 8 681 90016 jolanta.sulciene@gmail.com
Laimis Drazdauskas 8 606 03165 laimis143@gmail.com
Rūta Čaikovskienė 8 670 15752 rutelef@gmail.com