Vilniečiai apgynė geriausio orientacininkų klubo titulą

Sekmadienį Vilniaus rajono apylinkėse esančiame Avižienių miške paaiškėjo stipriausias šių metų Lietuvos orientavimosi sporto klubas. Vilniaus „Ąžuolo“ orientacininkų ekipai pavyko apginti stipriausio orientavimosi sporto klubo vardą Lietuvoje, kurį iškovojo praėjusiais metais po penkerių metų pertraukos. Vilniečiams pavyko aplenkti 35 komandas, o iš viso „Ąžuolo“ klubas sukomplektavo pilnas tris komandas, kurios visos sėkmingai įveikė estafetės rungtį.

„Ąžuolo“ orientacininkams pavyko įsiveržti į priekį jau po pirmojo etapo ir lyderių pozicijos nepaleido iki pat varžybų pabaigos.

11 etapų estafečių varžybas vilniečiai įveikė per 3 val. 7 sek. Jiems įkandin nuolatos bėgo Šiaulių „Igtisos“ komanda, tačiau pasivyti varžovų nepavyko. Antrąją vietą užėmusi Šiaulių ekipa nuo lyderių atsiliko 2 min. 51 sek. Trečiąją vietą užėmė Kauno „Medeinos“ komanda, atsilikusi 9 min. 56 sek.

Klubų komandos yra sudaromos iš 11 sportininkų, tarp kurių turi būti vyrų ir moterų elito atstovų bei veteranų ar jaunimo grupių dalyvių.

Kasmet nuo 1993 metų vykstančiose Klubų taurės varžybose Vilniaus „Ąžuolo“ komanda nugalėjo jau 5-ąjį kartą.