Europos jaunučių čempionate Slovakijoje U. Liegutė užėmė 13-ą vietą

Europos jaunučių ir jaunių čempionatas Slovakijoje prasidėjo sprinto distancijos varžybomis. Geriausiai tarp Lietuvos atstovų sekėsi Ugnei Liegutei, kuri merginų iki 16-os metų grupėje užėmė 13-ą vietą tarp 92 sportininkių.

Mergina 2,2 km distanciją su 12 kontrolinių punktų įveikė per 13 min. 56 sek. ir atsiliko nuo lyderės vengrės Csilla Gardonyi beveik 2 min. Kita lietuvė Justė Skaisgirytė buvo 56-ta (15:48 min.), o Ugnė Skučaitė – 62-ta (16:17 min.). Austė Skaisgirytė užėmė 74-ą vietą (18:16 min.).

Vaikinų iki 16 metų grupėje Adomas Časas užėmė 71-ą, Dovydas Kaušakys – 75-ą vietą, Rokas Barauskas – 77-ą, o Augusts Velde buvo 92-as.

Vyresnių orientacininkų grupėje varžėsi bėgikai iki 18-os metų. Geriausiai distanciją įveikė Judita Traubaitė, kuri rezultatu 13 min. 52 sek. buvo 22-a. Jos komandos narė Miglė Sušinskaitė rikiavosi 32-oje vietoje tarp beveik 100 sportininkų. Kotryna Stančiūtė buvo 73-ia, o Austėja Kalvaitytė 75-a. Vaikinų iki 18 metų grupėje Romas Bazelis užėmė 72-ą, Algirdas Daukšys 84-ą, Pranas Germanavičius ir Domantas Balčiūnas distancijos nebaigė.

Šeštadienį vyks ilgos distancijos varžybos.