Europos čempionato estafečių varžybose Lietuvos vyrai užėmė 30 vietą

Čekijoje baigėsi Europos orientavimosi sporto čempionatas. Paskutiniąją varžybų dieną vyko estafečių varžybos.

Moterų grupėje po permainingos kovos nugalėjo Suomijos komanda –Sari Anttonen, Marika Teini ir Merja Rantanen, trasą įveikusios per 1 val. 42 min. 57 sek. Vos 4 sek. nuo suomių atsiliko Švedijos komanda – Lina Strand, Emma Johansson ir Tove Alexandersson. Trečiąją vietą užėmė rusės – Anastasia Rudnaia, Natalia Vinogradova ir Svetlana Mironova, atsilikusios 15 sek.

Lietuvos moterų komanda – Kristina Rybakovaitė, Inga Kazlauskaitė ir Sandra Paužaitė – buvo diskvalifikuota.

Lietuvos vyrų komanda – Vytautas Beliūnas, Donatas Stulgys ir Martynas Tirlikas – užėmė 30 vietą. Lietuviai 24 min. 50 sek. atsiliko nuo nugalėjusios Šveicarijos antrosios komandos – Florian Howald, Baptiste Rollier ir Martin Hubmann (1 val. 46 min. 7 sek.). Antroje vietoje finišavo Norvegijos komanda – Carl Godager Kaas, Eskil Kinneberg, Magne Daehli, atsilikę 8 sek. Trečioji vieta atiteko varžybų šeimininkams čekams – Jan Petržela, Jan Šedivy ir Vojtech Kral, kurie atsiliko 13 sek.

Estafečių varžybose startavo 43 vyrų ir 28 moterų komandos.