Europos čempionato vidutinės trasos finale startuos tik Kristina Rybakovaitė

Po poilsio dienos vidutinės trasos kvalifikacinėmis varžybomis tęsėsi Europos orientavimosi sporto čempionatas. Tiek moterys, tiek vyrai startavo suskirstyti į 3 pogrupius, iš kurių į finalą atsirinko po 17 greičiausių sportininkų.

Čempionatas Lietuvos komandai ir toliau klostosi sudėtingai: iš 8 startavusių lietuvių į finalines vidutinės trasos varžybas pateko vienintelė Kristina Rybakovaitė. Moterų B pogrupyje startavusi Kristina 3,3 km su 16 kontrolinių punktų įveikė per 28 min. 13 sek. ir užėmė 17-ą vietą. Nugalėjo britė Cat Taylor, trasą įveikusi per 25 min. 6 sek.

Inga Kazlauskaitė A pogrupyje užėmė 21-ą vietą. Nugalėjo čekė Dana Šafka Brožkova (25:07), lietuvę aplenkusi 6 min. 10 sek.

C pogrupyje nugalėjo šveicarė Judith Wyder, trasoje sugaišusi 23 min. 27 sek. Teklė Emilija Gvildytė finišavo 22-oje (5:50), o Sandra Paužaitė – 27-oje vietoje (+7:58).

Vyrų A pogrupyje greičiausias buvo švedas Johan Runesson, trasą įveikęs per 28 min. 29 sek. Vytautas Beliūnas užėmė 32 vietą, atsilikęs 6 min. 35 sek.

B pogrupyje nugalėjo norvegas Carl Godager Kaas, trasą įveikęs per 28 min. 42 sek. Jonas Vytautas Gvildys finišavo 21-oje vietoje, atsilikęs 3 min. 16 sek.

C pogrupyje pirmąją vietą užėmė šveicaras Matthias Kyburz, trasą įveikęs per 28 min. 8 sek. Donatas Stulgys užėmė 28-ą (+5:57), o Martynas Tirlikas – 33-ą vietą (+6:55).

Vyrai turėjo įveikti 4,7 km su 21-22 kontroliniais punktais trasą.