Savaitgalį paaiškėjo Lietuvos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionai

Savaitgalį Kauno apylinkėse paaiškėjo Lietuvos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionai vidutinėje ir estafečių trasose.

Šeštadienį Girionyse dviratininkai varžėsi vidutinėje trasoje.

Moterų grupėje čempione tapo Ramunė Arlauskienė (Ignalinos „Būdakalnis“), 10,5 kilometro su 26 kontroliniais punktais trasą įveikusi per 1 val. 59 sek. Antrąją vietą užėmė Gabrielė Andrašiūnienė (Šiaulių „Sakas“), atsilikusi 4 min. 6 sek., o trečiąją – Karolina Mickevičiūtė Juodišienė (Vilniaus „Fortūna“), čempionei nusileidusi 4 min. 42 sek.

Vyrų grupėje nugalėjo Lietuvos rinktinės lyderis Jonas Maišelis (Vilniaus „Perkūnas“), trasoje sugaišęs 54 min. 29 sek. Antrąją vietą užėmė Šarūnas Dmukauskas (Ignalinos „Būdakalnis“), atsilikęs 1 min. 45 sek., o trečiąją – Regimantas Kavaliauskas (Telšių „Telšiai“), pralaimėjęs 3 min. 58 sek.

Vyrai turėjo įveikti 11,8 kilometrų su 31 kontroliniu punktu trasą.

Vidutinės trasos rezultatai.

Sekmadienį Pažaislyje paaiškėjo stipriausi klubai estafečių varžybose.

Moterų grupėje nugalėjo Vilniaus „Fortūnos“ sportininkės – Asta Januškevičienė ir Karolina Mickevičiūtė Juodišienė, 4 etapų estafečių rungtį įveikusios per 2 val. 6 min. 10 sek. Antrąją vietą užėmė Ignalinos „Būdakalnio“ dviratininkės Ramunė Arlauskienė ir Roma Puišienė, atsilikusios 22 sek., o trečiąją – Vilniaus „Perkūno“ komanda – Viktorija Michnovič ir Patricija Babrauskaitė, atsilikusios 6 min. 12 sek.

Vyrų elito grupėje kaip ir pernai dėl aukso medalių kovojo tie patys klubai. Pernai antri likę Šiaulių „Sako“ vyrai – Donatas Mickus, Petras Andrašiūnas ir Margus Hallik – 6 etapų estafečių trasą įveikė per 2 val. 49 min. 39 sek. ir šįkart 1 sek. aplenkė 2015 m. čempionę Vilniaus „Perkūno“ komandą – Vilių Stankevičių, Aidą Žigilėjų ir Joną Maišelį. Trečiąją vietą užėmė „Telšių“ klubo komanda – Vitalijus Petrulis, Audrius Platakis ir Regimantas Kavaliauskas, nuo čempionų atsilikę 3 min. 58 sek.