Ignas Ambrazas Europos jaunių orientavimosi sporto slidėmis čempionate užėmė 6 vietą

Po poilsio dienos Austrijoje, Obertilliach miestelio apylinkėse, ilgos trasos varžybomis tęsėsi Europos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas.

Jaunių grupėje puikiai pasirodė Ignas Ambrazas, iškovojęs 6 vietą.

Trečiąjį aukso medalį čempionate iškovojo šveicaras Nicola Mueller (55:02), lietuvį aplenkęs 5 min. 56 sek.

Sidabro ir bronzos apdovanojimus iškovojo Rusijos atstovai – Igor Linkevich (+1:42) ir Sergey Mizonov (+2:45).

Kasparas Šulčys finišavo 21 (+15:16). O Adomas Repšys – 31 vietoje (+29:54).

Jauniai vaikinai turėjo įveikti 10,8 km su 17 kontrolinių punktų trasą.

Jaunių merginų grupėje Judita Traubaitė užėmė 15 vietą. Judita 7 min. 38 sek. nusileido čempionei rusei Aleksandra Rusakova (37:20). Antrąją vietą užėmė suomė Sanni Oikkonen (+0:08), o bronzos – norvegė Synne Strand (+1:00).

Miglė Sušinskaitė užėmė 20 (+10:10), o Justė Umbrasaitė – 29 vietą (+15:41).

Jaunės merginos turėjo įveikti 8 km su 12 kontrolinių punktų trasą.

Rezultatai.

Vyrų grupėje iš lietuvių geriausiai pasirodė Regimantas Kavaliauskas, užėmęs 24 vietą. Lietuvis 22 min. 23 sek. atsiliko nuo trečiąjį aukso medalį čempionate iškovojusio norvego Lars Moholdt (92:42). Sidabro medalį laimėjo rusas Eduard Khrennikov (+2:30), o bronzos apdovanojimą – bulgaras Stanimir Belomazhev (+2:38).

Vitalijus Petrulis užėmė 30 (+27:34), o Andrej Gerasimov – 35 vietą (+38:33).

Vyrai turėjo įveikti 19,5 km su 24 kontroliniais punktais trasą.

Moterų grupėje pirmąsias dvi vietas užėmė Rusijos sportininkės – Marija Kechkina (+78:02) ir Alena Trapeznikova (+1:00). Bronzos apdovanojimą iškovojo švedė Tove Alexandersson (+1:24).

Moterų grupėje lietuvės nestartavo.

Rezultatai.

Jaunimo vaikinų grupėje nugalėjo Vladislav Keiselev (80:45), aplenkęs suomį Anssi Koirikivi (+0:47) ir rusą Sergey Gorlanov (+1:49).

Rokas Vaitkus užėmė 32 (+24:57), Aidas Žigilėjus – 36 (+30:22), o Nojus Kalvaitis – 37 vietą (+30:26).

Jaunimo vaikinai turėjo įveikti 14,7 km su 19 kontrolinių punktų trasą.

Jaunimo merginų grupėje nugalėjo norvegė Anine Ahlsand (59:37), aplenkusi čekę Petra Hančova (+5:24) ir suomę Tuuli Suutari (+5:33).

Lietuvės Vaiva Laurutytė užėmė 28 (+25:08), o Karolina Sakalauskaitė – 32 vietą (+39:20).

Jaunimo merginos turėjo įveikti 11 km su 16 kontrolinių punktų trasą.